Friday, March 24, 2017

Przedwiośnie na Czynszowej

20161222_090925

posted by Konar at 6:09 PM  

Thursday, March 23, 2017

Dworzec wodny w Porcie Praskim

Podczas powodzi w 2010 r.

LM242795

posted by Konar at 12:13 PM  

Tuesday, March 21, 2017

Av. de Jaime II, Alicante

LM161684

posted by Konar at 5:28 PM  

Monday, March 20, 2017

Tatry Wysokie

LM271927

posted by Konar at 12:19 PM  

Friday, March 17, 2017

Już w niedzielę w Gdańsku

LM010699

posted by Konar at 6:04 PM  

Thursday, March 16, 2017

Widok z fosy

LM173107

posted by Konar at 6:06 PM  

Wednesday, March 15, 2017

1 2 3 Próba telebimu

20160908_204048

posted by Konar at 5:58 PM  

Tuesday, March 14, 2017

Most Północny

LM033230

posted by Konar at 5:54 PM  

Monday, March 13, 2017

Plac Grzybowski

20161231_134442

posted by Konar at 5:57 PM  

Friday, March 10, 2017

Z zachodu

LM282503

posted by Konar at 6:02 PM  
Next Page »

Powered by WordPress
Copyright 2008 Konar