Wednesday, September 30, 2009

“Patrz, jakie to wszystko malutkie.”

DSC03664

posted by Konar at 12:38 PM  

Monday, September 28, 2009

Mosty. Autobusy i tramwaje.

PC230107

posted by Konar at 12:32 PM  

Friday, September 25, 2009

Sadyba

DSC02688

posted by Konar at 1:55 PM  

Thursday, September 24, 2009

Rzymowskiego, Marynarska, Wołoska, Aleja Wilanowska

_SC02144

posted by Konar at 2:27 PM  

Wednesday, September 23, 2009

Nie ma jak szpan, heh.

Biały puch. Już niedługo.

P2070169

posted by Konar at 12:58 PM  

Monday, September 21, 2009

Trawa to murawa

Różnica. Sztuczna, a naturalna.

1

2

posted by Konar at 2:37 PM  

Friday, September 18, 2009

Świątynia Opatrzności

swiatynia-opatrznosci

posted by Konar at 2:26 PM  

Thursday, September 17, 2009

Gnojna Góra

Ależ tam w środku musi być skarbów…

DSC02683

posted by Konar at 2:49 PM  

Wednesday, September 16, 2009

Jeszcze kilka 0:0…

…kibice chętniej będą wychodzili ze stadionu niźli nań wchodzili.
_SC01930

posted by Konar at 2:13 PM  

Tuesday, September 15, 2009

Most Średnicowy na czerwono?

Był kiedyś taki pomysł. Powstała nawet strona http://www.czerwonymost.pl/ ale się nie wykluła. Próbki wyglądają obiecująco.
1
234

posted by Konar at 11:52 AM  
Next Page »

Powered by WordPress
Copyright 2008 Konar