Monday, November 30, 2009

O tempora, o mores!

Hipokryzja manipulującej wyborczej:
“bandyci, zwyrodnialcy, kibole wrzeszczą:  NIE PŁAKAŁEM PO WEJCHERCIE,

a my w imię wolności słowa prowokujemy do dyskusji o trudnych lub zapominanych problemach:
NIE PŁAKAŁEM PO PAPIEŻU

Nie akceptujemy zamachu na wolność słowa.”

_SC01834

posted by Konar at 4:36 PM  

Friday, November 27, 2009

Zalew Czorsztyński i zapora wodna w Niedzicy

P2060090

posted by Konar at 3:51 PM  

Thursday, November 26, 2009

Kot, krzyże, Kopiec

DSC04340

posted by Konar at 4:49 PM  

Wednesday, November 25, 2009

Kontakt jest bardzo bardzo ważny

DSC04054

posted by Konar at 3:53 PM  

Tuesday, November 24, 2009

Najbardziej fotogeniczny most Warszawy

_SC02092

posted by Konar at 3:46 PM  

Monday, November 23, 2009

Rzymskie wspomnienie

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

Było super. Dziękuję Martuniu.

posted by Konar at 3:45 PM  

Friday, November 20, 2009

Akcja 25 – “Przez kałuże małe i duże”

Moja “ulubiona” warszawska kałuża. Prosto z nomen omen Źródełka. Czy to może już jezioro?!

DSC04869

posted by Konar at 9:57 AM  

Thursday, November 19, 2009

Torowisko na golasa

Trasa W-Z.

DSC01757

posted by Konar at 3:46 PM  

Wednesday, November 18, 2009

Kolejne słupki drogowe przy Wale Miedzeszyńskim

Słupki:
Pierwszy, drugi i trzeci: http://varsoviaest.pl/?p=472
czwarty: http://varsoviaest.pl/?p=490
piąty:  http://varsoviaest.pl/?p=492
szósty: http://varsoviaest.pl/?p=528

siódmy:
7

ósmy:
8

dziewiąty:
9

dziesiąty:
10

jedenasty:
11

dwunasty:
12

trzynasty:
13a

13b

posted by Konar at 3:41 PM  

Tuesday, November 17, 2009

Nina dzwoni

DSC02951

posted by Konar at 3:41 PM  
Next Page »

Powered by WordPress
Copyright 2008 Konar