Thursday, February 28, 2013

Jeziorowo

posted by Konar at 10:52 AM  

Wednesday, February 27, 2013

Jeszcze z dźwigiem zamiast żagla

posted by Konar at 1:25 PM  

Tuesday, February 26, 2013

Facepalm w Pałacu na Wodzie

posted by Konar at 10:44 AM  

Monday, February 18, 2013

Pófinał w Warszawie

posted by Konar at 10:10 AM  

Wednesday, February 13, 2013

Lublin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

posted by Konar at 11:04 AM  

Monday, February 11, 2013

Planów kilka

posted by Konar at 12:38 PM  

Thursday, February 7, 2013

Zalany Kopernik

posted by Konar at 11:01 AM  

Wednesday, February 6, 2013

Grasz w zielone?

posted by Konar at 11:03 AM  

Tuesday, February 5, 2013

Równa/Szwedzka

posted by Konar at 10:25 AM  

Monday, February 4, 2013

Jezus

posted by Konar at 11:01 AM  
Next Page »

Powered by WordPress
Copyright 2008 Konar