Tuesday, November 29, 2011

I już ostatnie z W.

posted by Konar at 4:50 PM  

Monday, November 28, 2011

i jeszcze…

posted by Konar at 5:57 PM  

Thursday, November 24, 2011

Widok z domku

posted by Konar at 4:40 PM  

Wednesday, November 23, 2011

Wilkasy

posted by Konar at 6:08 PM  

Tuesday, November 22, 2011

Telefon 2010

posted by Konar at 5:25 PM  

Friday, November 18, 2011

Odjazd

posted by Konar at 5:20 PM  

Thursday, November 17, 2011

Puszcza Kampinoska

Mogiła 72 powstańców styczniowych uczestniczących w bitwie pod Budą Zaborowską.

posted by Konar at 4:49 PM  

Wednesday, November 16, 2011

Wschód na zachodzie

posted by Konar at 4:56 PM  

Tuesday, November 15, 2011

Od najmłodszych lat

posted by Konar at 12:17 PM  

Wednesday, November 9, 2011

Z Wisły

posted by Konar at 5:32 PM  
Next Page »

Powered by WordPress
Copyright 2008 Konar