Friday, October 31, 2008

Marta i Nina.

posted by Konar at 12:37 PM  

Tuesday, October 28, 2008

Delegaci PZPN zjeżdżają na wybory

posted by Konar at 1:41 PM  

Friday, October 24, 2008

Kawaleria pod Zachętą

posted by Konar at 12:56 PM  

Wednesday, October 22, 2008

Strzelecka róg Środkowej

posted by Konar at 10:56 AM  

Monday, October 20, 2008

Deszcz, jesienny deszcz

Kadzidłowo.

posted by Konar at 4:45 PM  

Thursday, October 16, 2008

Na Czynszowej dzień powszedni

posted by Konar at 10:54 AM  

Tuesday, October 14, 2008

Okno na świat

posted by Konar at 9:51 AM  

Friday, October 10, 2008

“Na Pradze to normalnie taka rzeźnia…”

posted by Konar at 10:01 AM  

Tuesday, October 7, 2008

Bazylia kwitnie

posted by Konar at 1:33 PM  

Wednesday, October 1, 2008

Szminki na Wybrzeżu Gdyńskim

posted by Konar at 10:42 AM  

Powered by WordPress
Copyright 2008 Konar