Thursday, March 24, 2022

Ruski blok przy Sobieskiego

posted by Konar at 1:19 PM  

Wednesday, March 9, 2022

Strzelecka 46 róg Szwedzkiej

posted by Konar at 3:07 PM  

Friday, February 25, 2022

Chłodna x Żelazna

Kamienica Ignacego Partowicza z 1938 r. oraz Kamienica Markowskiego z 1830 r.

posted by Konar at 2:01 PM  

Wednesday, February 23, 2022

Plac Zamkowy wiosną

posted by Konar at 2:24 PM  

Friday, February 18, 2022

23 na Stalowej wieczorową porą

posted by Konar at 3:19 PM  

Tuesday, February 15, 2022

Podwórko na Małej

posted by Konar at 5:45 PM  

Wednesday, January 19, 2022

Kawałek Śródmieścia

posted by Konar at 3:20 PM  

Friday, January 14, 2022

Plac Najświętszego Zbawiciela

Wylot ulicy Mokotowskiej w kierunku północnym.
posted by Konar at 5:32 PM  

Wednesday, January 12, 2022

Uwaga, to nie chmury. To Pałac Kultury.

posted by Konar at 3:41 PM  

Tuesday, January 4, 2022

Ku pamięci frytek z samurajem z Renesansu

posted by Konar at 2:11 PM  
« Previous PageNext Page »

Powered by WordPress
Copyright 2008 Konar