Friday, April 16, 2010

A może lepiej nie patrzeć wstecz…

posted by Konar at 2:21 PM  

Thursday, April 15, 2010

Katedra św. Jana

Byłaby odpowiedniejsza…

posted by Konar at 3:30 PM  

Wednesday, April 14, 2010

Zerzeń

posted by Konar at 3:54 PM  

Tuesday, April 13, 2010

Smutek

posted by Konar at 2:12 PM  

Monday, April 12, 2010

Żałoba

posted by Konar at 8:35 AM  

Thursday, April 8, 2010

Targowa 57

Całe życie na dole funkcjonował spożywczak “Prażanka”. Teraz są tam jakieś meble…

posted by Konar at 3:17 PM  

Wednesday, April 7, 2010

Syrena na Poniatoszczaku

posted by Konar at 3:09 PM  

Tuesday, April 6, 2010

Mewa z mostu

posted by Konar at 4:08 PM  

Friday, April 2, 2010

Dzień dobry. Do pełna?

posted by Konar at 1:46 PM  

Thursday, April 1, 2010

Dworzec Centralny

posted by Konar at 2:36 PM  
« Previous Page

Powered by WordPress
Copyright 2008 Konar